♥Justin Bieber Mania Serbia♥
♥Justin Bieber Mania Serbia♥
♥Justin Bieber Mania Serbia♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum o Justin Bieber-u! Uzivajte, zabavite se i nadjite puno novosti o ovom prelepom decku!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Justin Bieber, What He Wants In A Girl!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Jelena♥Bieber
Admin
Jelena♥Bieber


Broj poruka : 129
Datum upisa : 12.04.2010

Justin Bieber, What He Wants In A Girl! Empty
PočaljiNaslov: Justin Bieber, What He Wants In A Girl!   Justin Bieber, What He Wants In A Girl! EmptyČet Apr 22, 2010 12:06 pm

Јустин Бибер интервју у новом броју Топ оф тхе Попс: Шта тражите на девојку? Па, ја волим девојке! Чекам некога ко је доле на земљу, са лепим очима и леп осмех. Али сам исто тако ликек девојка која може да ми се смеје. Шта не волите код девојака? Не волим Уггс. Они нису атрактивни. Они су само тако велики и .. није добро на све. Не волим девојке које носе пуно шминке, а ви не можете видети своје лице. Неке девојке су лепе, али несигурно и изгледати много боље, без шминке, али одлучи да стави на оптерећења.

Чули смо да сте имали нешто за Милеи Цирус? Не, она није мој тип. Али она је кул. Мислим да је Селена Гомез је цути, ипак. Како Вам се нека девојка као Селена знам да ли јој се? То зависи од ситуације. Али Фрист нећу нека знају, мораш да се темпо. Онда, можда на крају разговора, ја бих питати јој нешто као, 'Да ли имате број телефона који сам могао да достигне? " То је обично како то иде.

Није ваша мајка рећи да нису могли да девојке док сте били 16? Да, она је рећи да. Али, схватила сам одрастао, тако да сада она не смета. То је оно што је рекао кад сам био млађи, али она зна да сам сада датум. Како је ваш први датум? Био сам као 11 или 12. То није био заиста датум. Био је снег па смо само ишли санкање низбрдо.

Желите датум навијач? Ја бих данас ко сам се заљубио у. Не бих се у том положају, без моје фанове, тако да бих добили прилику да се дружи са њима. Има девојка икада направљен плачете? Да, девојка има. Можете ли нам рећи како? Не, ја стварно не желим говорити о томе.
Nazad na vrh Ići dole
https://justinbieber-mania.forummotion.com
Bieber Fever

Bieber Fever


Broj poruka : 11
Datum upisa : 19.04.2010

Justin Bieber, What He Wants In A Girl! Empty
PočaljiNaslov: Re: Justin Bieber, What He Wants In A Girl!   Justin Bieber, What He Wants In A Girl! EmptySub Apr 24, 2010 5:30 am

znam za owo..bas super <3
Nazad na vrh Ići dole
Justin'Girl




Broj poruka : 2
Datum upisa : 31.08.2010

Justin Bieber, What He Wants In A Girl! Empty
PočaljiNaslov: Re: Justin Bieber, What He Wants In A Girl!   Justin Bieber, What He Wants In A Girl! EmptyUto Avg 31, 2010 3:32 pm

Dusaaa <3
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Justin Bieber, What He Wants In A Girl! Empty
PočaljiNaslov: Re: Justin Bieber, What He Wants In A Girl!   Justin Bieber, What He Wants In A Girl! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Justin Bieber, What He Wants In A Girl!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
♥Justin Bieber Mania Serbia♥ :: Novosti-
Skoči na: